Dostawa i zwroty

Po otrzymaniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty (przy wyborze przelewu bankowego) towar wysyłany jest każdego dnia roboczego. Produkty, które są na magazynie wysyłamy w 24-48 godzin. Czas realizacji zamówienia nie przekracza 14 dni od momentu otrzymania wpłaty. W sytuacji kiedy produkt jest niedostępny lub okres realizacji może przekroczyć 14 dni kupujący zostanie o tym poinformowany mailowo lub telefonicznie.

Można anulować częściowo lub całkowicie zamówienie. W przypadku wysyłki już towaru do Kupującego, koszty związane z dostarczeniem oraz zwrotem towaru ponosi Kupujący. 

Odbierając przesyłkę od kuriera, kupujący jest zobowiązany sprawdzić czy paczka nie ma śladów uszkodzenia, próby otwierania. Jeśli paczka jest zniszczona lub brakuje części towaru taką informację należy zgłosić kurierowi oraz niezwłocznie do sklepu.

Koszt dostawy na terenie Polski to:

  • 0zł – odbiór osobisty z magazynu przy Chwaszczyńska 131B 81-571 Gdynia po uprzednim umówieniu się na odbiór
  • 25zł kurier – przedpłata,
  • 12zł paczkomat – przedpłata
  • 35zł kurier –  za pobraniem

Wszystkie paczki wysyłane są firmami kurierskimi DHL, GLS, TNT, InPost.

Przy wysyłce zagranicznej koszt dostawy uzależniony jest od wagi przesyłki. Pracownik Sklepu skontaktuje się z Kupującym w celu uzyskania akceptacji kosztów wysyłki zagranicznej